IUPITER (FMI14) 8.00x18 5x112 ET26.00
IUPITER (FMI14)
8.00x18 5x112 ET26.00 Zjistit více
5 440 Kč
s DPH
(223,23 €)
8.00x18 5x112 ET26.00 Zjistit více
Nový Iupiter 2024 dokonale vystihuje sportovní charakter značky BMW a ladí zejména s modely řady 1 a 128ti. Tento model je dostupný ve dvou průměrech – 18" a 19", které spojují výkon, přesnost a styl.
Na výběr jsou dvě výrazné povrchové úpravy: klasická lesklá černá pro nadčasový vzhled a nové speciální vydání v matné zlaté, které dodává vozu jedinečný charakter.
Fondmetal Iupiter – když se sportovní energie snoubí s elegancí.
Parametry
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Povrchová úprava | GLOSSY BLACK |
| Zális | 26.00 mm |
| Středový otvor | 66.5 |
| Průměr zahloubení | 32.00 mm |
| Průměr upevňovacích otvorů | 16.20 mm |
| Hloubka upevňovacích otvorů | 8.00 mm |
| Typ uchycení | Conic 60° |
| Uložení středové krytky | OE D.57mm BMW |
| Nosnost | 830 kg |
| Maximální valivý obvod | 2300 mm |
| Profil ráfku | ETRTO J H2 |
| Vhodné pro zimní provoz | ano |
| Homologace JWL | Ne |
| Homologace TUV | Ne |
| Homologace KBA | Ano |
| Homologace ECE | Ano |
| Homologace ITA | Ano |
| Certifikát pevnosti | Ano |
Ke stažení
Homologace KBA 1
(pdf, 201.1 kB)
Homologace KBA 2
(pdf, 165.2 kB)
Homologace KBA 3
(pdf, 212 kB)
Homologace KBA 4
(pdf, 183 kB)
Homologace KBA 5
(pdf, 174.6 kB)
Homologace KBA 6
(pdf, 95.6 kB)
Homologace KBA 7
(pdf, 129.1 kB)
Homologace KBA 8
(pdf, 107.3 kB)
Homologace KBA 9
(pdf, 85.9 kB)
Homologace KBA 10
(pdf, 106.6 kB)
Homologace KBA 11
(pdf, 89.5 kB)
Homologace KBA 12
(pdf, 91.2 kB)
Homologace ECE 1
(pdf, 301.3 kB)
Homologace ITA 1
(pdf, 1.2 MB)
Certifikát pevnosti 1
(pdf, 131.7 kB)
