IUPITER (FMI14) 8.00x18 5x112 ET49.00
IUPITER (FMI14)
8.00x18 5x112 ET49.00 Zjistit více
6 530 Kč
s DPH
(267,95 €)
8.00x18 5x112 ET49.00 Zjistit více
Nový Iupiter 2024 dokonale vystihuje sportovní charakter značky BMW a ladí zejména s modely řady 1 a 128ti. Tento model je dostupný ve dvou průměrech – 18" a 19", které spojují výkon, přesnost a styl.
Na výběr jsou dvě výrazné povrchové úpravy: klasická lesklá černá pro nadčasový vzhled a nové speciální vydání v matné zlaté, které dodává vozu jedinečný charakter.
Fondmetal Iupiter – když se sportovní energie snoubí s elegancí.
Parametry
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Povrchová úprava | MATT GOLD |
| Zális | 49.00 mm |
| Středový otvor | 66.5 |
| Průměr zahloubení | 32.00 mm |
| Průměr upevňovacích otvorů | 16.20 mm |
| Hloubka upevňovacích otvorů | 8.00 mm |
| Typ uchycení | Conic 60° |
| Uložení středové krytky | OE D.57mm BMW |
| Nosnost | 830 kg |
| Maximální valivý obvod | 2300 mm |
| Profil ráfku | ETRTO J H2 |
| Vhodné pro zimní provoz | ano |
| Homologace JWL | Ne |
| Homologace TUV | Ne |
| Homologace KBA | Ano |
| Homologace ECE | Ne |
| Homologace ITA | Ano |
| Certifikát pevnosti | Ano |
Ke stažení
Homologace KBA 1
(pdf, 155.6 kB)
Homologace KBA 2
(pdf, 153.1 kB)
Homologace KBA 3
(pdf, 132.5 kB)
Homologace KBA 4
(pdf, 97.3 kB)
Homologace KBA 5
(pdf, 209.9 kB)
Homologace KBA 6
(pdf, 95.9 kB)
Homologace KBA 7
(pdf, 183.3 kB)
Homologace ITA 1
(pdf, 1.2 MB)
Certifikát pevnosti 1
(pdf, 131.7 kB)
