THOE (FMI08) 8.00x18 5x112 ET49.00
THOE (FMI08)
8.00x18 5x112 ET49.00 Zjistit více
5 440 Kč
s DPH
(223,23 €)
8.00x18 5x112 ET49.00 Zjistit více
Fondmetal Thoe svým precizně tvarovaným paprskovým designem dokonale vystihuje sportovní DNA značky BMW. Jeho dynamický a minimalistický vzhled ladí s filosofií výkonnosti a čisté elegance, čímž podtrhuje dravý charakter a výrazný styl vozů BMW.
Fondmetal Thoe – čistá energie v pohybu.
Parametry
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Povrchová úprava | GLOSSY BLACK |
| Zális | 49.00 mm |
| Středový otvor | 66.5 |
| Průměr zahloubení | 32.00 mm |
| Průměr upevňovacích otvorů | 16.20 mm |
| Hloubka upevňovacích otvorů | 8.00 mm |
| Typ uchycení | Conic 60° |
| Uložení středové krytky | OE D.57mm BMW |
| Nosnost | 775 kg |
| Maximální valivý obvod | 2400 mm |
| Profil ráfku | ETRTO J H2 |
| Vhodné pro zimní provoz | ano |
| Homologace JWL | Ne |
| Homologace TUV | Ne |
| Homologace KBA | Ano |
| Homologace ECE | Ano |
| Homologace ITA | Ano |
| Certifikát pevnosti | Ano |
Ke stažení
Homologace KBA 1
(pdf, 143.4 kB)
Homologace KBA 2
(pdf, 156.7 kB)
Homologace KBA 3
(pdf, 212.1 kB)
Homologace KBA 4
(pdf, 4.1 MB)
Homologace KBA 5
(pdf, 177.1 kB)
Homologace KBA 6
(pdf, 4.2 MB)
Homologace KBA 7
(pdf, 4.2 MB)
Homologace KBA 8
(pdf, 4 MB)
Homologace KBA 9
(pdf, 4 MB)
Homologace ECE 1
(pdf, 325.4 kB)
Homologace ITA 1
(pdf, 475.5 kB)
Certifikát pevnosti 1
(pdf, 142.1 kB)

