ZELOS (FMI15) 9.00x20 5x112 ET26.00
ZELOS (FMI15)
9.00x20 5x112 ET26.00 Zjistit více
8 560 Kč
s DPH
(351,25 €)
9.00x20 5x112 ET26.00 Zjistit více
Zelos, novinka pro rok 2024, představuje novou éru designu a dynamiky. Jeho unikátní tvar s propracovaným úhlem mezi přední a zadní částí paprsků dodává kolu výraznou hloubku a eleganci – ideální volba pro SUV značky Porsche.
Model Zelos je dostupný ve dvou průměrech – 20" a 21" a ve dvou povrchových úpravách.
Fondmetal Zelos – tam, kde se design setkává s budoucností.
Parametry
| Šířka kola | 9.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Povrchová úprava | MATT GOLD |
| Zális | 26.00 mm |
| Středový otvor | 66.5 |
| Průměr zahloubení | 32.00 mm |
| Průměr upevňovacích otvorů | 15.00 mm |
| Hloubka upevňovacích otvorů | 9.00 mm |
| Typ uchycení | Spheric D.28 |
| Uložení středové krytky | OE D.66mm Porsche |
| Nosnost | 1000 kg |
| Maximální valivý obvod | 2500 mm |
| Profil ráfku | ETRTO J H2 |
| Vhodné pro zimní provoz | ano |
| Homologace JWL | Ne |
| Homologace TUV | Ne |
| Homologace KBA | Ano |
| Homologace ECE | Ano |
| Homologace ITA | Ano |
| Certifikát pevnosti | Ano |
Ke stažení
Homologace KBA 1
(pdf, 4 MB)
Homologace KBA 2
(pdf, 4.1 MB)
Homologace KBA 3
(pdf, 211.4 kB)
Homologace KBA 4
(pdf, 4.1 MB)
Homologace KBA 5
(pdf, 171.9 kB)
Homologace KBA 6
(pdf, 4 MB)
Homologace KBA 7
(pdf, 4 MB)
Homologace KBA 8
(pdf, 4 MB)
Homologace KBA 9
(pdf, 4.1 MB)
Homologace KBA 10
(pdf, 4 MB)
Homologace KBA 11
(pdf, 141.7 kB)
Homologace ECE 1
(pdf, 1.3 MB)
Homologace ITA 1
(pdf, 1.2 MB)
Certifikát pevnosti 1
(pdf, 128 kB)
