Všechna kola - Certifikát pevnosti - Ne

FS370 FITTIPALDI
9.00x20 6x135+6x139.7 ET25.00
17 590 Kč
(721,79 €)
14 537,19 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 6 |
| Rozteč šroubů | 135 mm |
| Rozteč šroubů 2 | 139.7 mm |
| Zális | 25.00 mm |

FS370 FITTIPALDI
9.00x20 5x127+5x130 ET34.00
17 590 Kč
(721,79 €)
14 537,19 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 127 mm |
| Rozteč šroubů 2 | 130 mm |
| Zális | 34.00 mm |

FS370 FITTIPALDI
9.50x22 5x127+5x130 ET34.00
19 680 Kč
(807,55 €)
16 264,46 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 22" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 127 mm |
| Rozteč šroubů 2 | 130 mm |
| Zális | 34.00 mm |

KOROS (FMI06)
7.50x17 5x120 ET55.00
5 050 Kč
(207,22 €)
4 173,55 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 7.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 17" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 120 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 55.00 mm |

TARANIS (FMI17)
9.50x20 5x112 ET43.00
8 200 Kč
(336,48 €)
6 776,86 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 43.00 mm |

TARANIS (FMI17)
9.50x20 5x112 ET22.00
8 200 Kč
(336,48 €)
6 776,86 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 22.00 mm |

TARANIS (FMI17)
8.50x20 5x112 ET50.00
7 700 Kč
(315,96 €)
6 363,64 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 50.00 mm |

TARANIS (FMI17)
8.50x20 5x112 ET40.00
7 700 Kč
(315,96 €)
6 363,64 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 40.00 mm |

TARANIS (FMI17)
8.50x20 5x112 ET34.00
7 700 Kč
(315,96 €)
6 363,64 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 34.00 mm |

TARANIS (FMI17)
9.50x20 5x112 ET43.00
7 700 Kč
(315,96 €)
6 363,64 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 43.00 mm |

TARANIS (FMI17)
9.50x20 5x112 ET22.00
7 700 Kč
(315,96 €)
6 363,64 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 22.00 mm |

TARANIS (FMI17)
8.50x20 5x112 ET50.00
7 220 Kč
(296,27 €)
5 966,94 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 50.00 mm |

TARANIS (FMI17)
8.50x20 5x112 ET40.00
Skladem u výrobce
(4 ks)
8 490 Kč
(348,38 €)
7 016,53 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 40.00 mm |

TARANIS (FMI17)
8.50x20 5x112 ET34.00
7 220 Kč
(296,27 €)
5 966,94 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 34.00 mm |

TAARA (FMI16)
10.00x22 5x112 ET31.00
11 660 Kč
(478,46 €)
9 636,36 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 10.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 22" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 31.00 mm |

TAARA (FMI16)
10.00x22 5x112 ET21.00
11 660 Kč
(478,46 €)
9 636,36 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 10.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 22" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 21.00 mm |

TAARA (FMI16)
9.50x21 5x112 ET52.00
10 130 Kč
(415,68 €)
8 371,90 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 21" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 52.00 mm |

TAARA (FMI16)
9.50x21 5x112 ET41.00
10 130 Kč
(415,68 €)
8 371,90 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 21" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 41.00 mm |

TAARA (FMI16)
9.50x21 5x130 ET39.00
10 130 Kč
(415,68 €)
8 371,90 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 21" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 39.00 mm |

TAARA (FMI16)
9.50x21 5x112 ET31.00
10 130 Kč
(415,68 €)
8 371,90 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 21" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 31.00 mm |

TAARA (FMI16)
9.50x21 5x112 ET20.00
10 130 Kč
(415,68 €)
8 371,90 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 21" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 20.00 mm |

TAARA (FMI16)
8.50x21 5x112 ET40.00
9 160 Kč
(375,87 €)
7 570,25 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 21" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 40.00 mm |

TAARA (FMI16)
8.50x21 5x112 ET30.00
9 160 Kč
(375,87 €)
7 570,25 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 21" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 30.00 mm |

TAARA (FMI16)
8.50x21 5x130 ET29.00
9 160 Kč
(375,87 €)
7 570,25 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 21" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 29.00 mm |