Všechna kola - Homologace TUV - Ano


STC45
9.00x20 5x114.3 ET30.00
9 710 Kč
(398,44 €)
8 024,79 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 30.00 mm |


STC45
9.00x20 5x114.3 ET30.00
10 780 Kč
(442,35 €)
8 909,09 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 30.00 mm |

STC45
10.50x20 5x114.3 ET45.00
13 550 Kč
(556,01 €)
11 198,35 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 10.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 45.00 mm |


STC45
10.50x20 5x114.3 ET45.00
12 200 Kč
(500,62 €)
10 082,64 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 10.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 45.00 mm |

STC-10
9.00x22 5x130 ET50.00
15 700 Kč
(644,23 €)
12 975,21 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 22" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 50.00 mm |

STC-10
9.00x22 5x120 ET40.00
15 700 Kč
(644,23 €)
12 975,21 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 22" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 120 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 40.00 mm |

STC-10
9.00x22 5x120 ET40.00
15 700 Kč
(644,23 €)
12 975,21 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 22" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 120 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 40.00 mm |

STC-10
9.00x22 5x108 ET40.00
15 700 Kč
(644,23 €)
12 975,21 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 22" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 108 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 40.00 mm |

STC-10
9.00x22 5x112 ET26.00
15 700 Kč
(644,23 €)
12 975,21 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 22" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 26.00 mm |


STC-10
9.00x22 5x120 ET25.00
12 910 Kč
(529,75 €)
10 669,42 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 22" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 120 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 25.00 mm |


STC-10
11.00x22 5x130 ET55.00
14 020 Kč
(575,30 €)
11 586,78 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 11.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 22" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 55.00 mm |

STC-10
11.00x22 5x130 ET47.00
17 060 Kč
(700,04 €)
14 099,17 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 11.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 22" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 47.00 mm |


STC-10
11.00x22 5x120 ET42.00
14 020 Kč
(575,30 €)
11 586,78 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 11.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 22" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 120 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 42.00 mm |


STC-10
11.00x22 5x127 ET40.00
14 020 Kč
(575,30 €)
11 586,78 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 11.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 22" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 127 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 40.00 mm |

STC-10
11.00x22 5x120 ET40.00
17 060 Kč
(700,04 €)
14 099,17 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 11.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 22" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 120 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 40.00 mm |

STC-10
11.00x22 5x120 ET38.00
17 060 Kč
(700,04 €)
14 099,17 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 11.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 22" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 120 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 38.00 mm |

STC-10
11.00x22 5x120 ET35.00
17 060 Kč
(700,04 €)
14 099,17 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 11.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 22" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 120 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 35.00 mm |

STC-10
11.00x22 5x120 ET25.00
17 060 Kč
(700,04 €)
14 099,17 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 11.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 22" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 120 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 25.00 mm |

STC-10
11.00x22 5x112 ET19.00
17 060 Kč
(700,04 €)
14 099,17 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 11.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 22" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 19.00 mm |

STC-10
11.00x22 5x112 ET17.00
17 060 Kč
(700,04 €)
14 099,17 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 11.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 22" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 17.00 mm |


ATENA (FMI07)
9.00x21 5x112 ET50.00
9 420 Kč
(386,54 €)
7 785,12 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 21" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 50.00 mm |

9RR
9.50x19 5x130 ET52.00
12 860 Kč
(527,70 €)
10 628,10 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 52.00 mm |

9RR
9.50x19 5x130 ET52.00
14 650 Kč
(601,15 €)
12 107,44 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 52.00 mm |


9RR
9.50x19 5x130 ET52.00
12 860 Kč
(527,70 €)
10 628,10 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 52.00 mm |