Všechna kola - Homologace TUV - Ano

9RR
11.00x20 5x112 ET48.00
17 470 Kč
(716,86 €)
14 438,02 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 11.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 48.00 mm |

9RR
11.00x19 5x130 ET67.00
13 880 Kč
(569,55 €)
11 471,07 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 11.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 67.00 mm |

9RR
11.00x19 5x130 ET67.00
15 570 Kč
(638,90 €)
12 867,77 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 11.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 67.00 mm |

9RR
11.00x19 5x130 ET67.00
13 880 Kč
(569,55 €)
11 471,07 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 11.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 67.00 mm |

9RR
11.00x19 5x130 ET50.00
15 570 Kč
(638,90 €)
12 867,77 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 11.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 50.00 mm |

9RR
11.00x19 5x112 ET48.00
15 570 Kč
(638,90 €)
12 867,77 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 11.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 48.00 mm |

9RR
7.00x18 4x100 ET45.00
8 170 Kč
(335,25 €)
6 752,07 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 7.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 4 |
| Rozteč šroubů | 100 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 45.00 mm |

9RR
7.00x18 4x100 ET45.00
9 920 Kč
(407,06 €)
8 198,35 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 7.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 4 |
| Rozteč šroubů | 100 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 45.00 mm |

9RR
7.00x18 4x100 ET45.00
8 170 Kč
(335,25 €)
6 752,07 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 7.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 4 |
| Rozteč šroubů | 100 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 45.00 mm |

9RR
7.00x18 4x100 ET45.00
8 170 Kč
(335,25 €)
6 752,07 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 7.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 4 |
| Rozteč šroubů | 100 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 45.00 mm |
7800
8.00x18 5x127 ET45.00
6 640 Kč
(272,47 €)
5 487,60 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 127 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 45.00 mm |