Všechna kola - Typ uchycení - Conic 60°

PRO2 (8600)
6.50x16 6x125 ET50.00
5 210 Kč
(213,79 €)
4 305,79 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 6.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 16" |
| Počet děr | 6 |
| Rozteč šroubů | 125 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 50.00 mm |

PRO2 (8600)
6.50x16 6x125 ET50.00
5 210 Kč
(213,79 €)
4 305,79 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 6.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 16" |
| Počet děr | 6 |
| Rozteč šroubů | 125 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 50.00 mm |

E-JOULE (FMI10)
9.50x19 5x114.3 ET45.00
6 530 Kč
(267,95 €)
5 396,69 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 45.00 mm |

E-JOULE (FMI10)
8.50x19 5x114.3 ET40.00
6 250 Kč
(256,46 €)
5 165,29 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 40.00 mm |

E-JOULE (FMI10)
8.50x19 5x112 ET35.00
6 250 Kč
(256,46 €)
5 165,29 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 35.00 mm |

E-JOULE (FMI10)
8.00x19 5x112 ET34.00
6 150 Kč
(252,36 €)
5 082,64 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 34.00 mm |

E-JOULE (FMI10)
7.50x19 5x114.3 ET49.50
6 020 Kč
(247,03 €)
4 975,21 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 7.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 49.50 mm |

E-JOULE (FMI10)
7.50x19 5x110 ET40.00
6 020 Kč
(247,03 €)
4 975,21 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 7.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 110 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 40.00 mm |

E-JOULE (FMI10)
7.50x19 5x112 ET27.00
6 020 Kč
(247,03 €)
4 975,21 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 7.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 27.00 mm |

E-JOULE (FMI10)
7.50x19 5x108 ET47.50
6 020 Kč
(247,03 €)
4 975,21 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 7.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 108 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 47.50 mm |

E-JOULE (FMI10)
9.50x20 5x114.3 ET45.00
7 700 Kč
(315,96 €)
6 363,64 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 45.00 mm |

E-JOULE (FMI10)
9.00x20 5x108 ET50.00
7 450 Kč
(305,70 €)
6 157,02 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 108 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 50.00 mm |

E-JOULE (FMI10)
9.00x20 5x112 ET42.00
7 450 Kč
(305,70 €)
6 157,02 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 42.00 mm |

E-JOULE (FMI10)
9.00x20 5x112 ET28.00
7 450 Kč
(305,70 €)
6 157,02 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 28.00 mm |

E-JOULE (FMI10)
9.00x20 5x114.3 ET34.00
7 450 Kč
(305,70 €)
6 157,02 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 34.00 mm |

E-JOULE (FMI10)
8.50x20 5x114.3 ET35.00
7 220 Kč
(296,27 €)
5 966,94 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 35.00 mm |

E-JOULE (FMI10)
8.00x20 5x114.3 ET49.00
7 220 Kč
(296,27 €)
5 966,94 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 49.00 mm |

E-JOULE (FMI10)
8.00x20 5x112 ET45.00
7 220 Kč
(296,27 €)
5 966,94 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 45.00 mm |

E-JOULE (FMI10)
8.00x20 5x112 ET26.00
7 220 Kč
(296,27 €)
5 966,94 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 26.00 mm |

E-JOULE (FMI10)
8.00x20 5x108 ET47.50
7 220 Kč
(296,27 €)
5 966,94 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 108 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 47.50 mm |

E-JOULE (FMI10)
9.50x21 5x114.3 ET40.00
8 910 Kč
(365,61 €)
7 363,64 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 21" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 40.00 mm |

E-JOULE (FMI10)
7.50x19 5x114.3 ET40.00
6 020 Kč
(247,03 €)
4 975,21 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 7.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 40.00 mm |

E-JOULE (FMI10)
7.50x20 5x114.3 ET40.00
7 220 Kč
(296,27 €)
5 966,94 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 7.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 40.00 mm |


KOROS (FMI06)
9.50x19 5x114.3 ET45.00
6 840 Kč
(280,67 €)
5 652,89 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 9.50" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 114.3 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 45.00 mm |