Všechna kola - Typ uchycení - Spheric D.28

9RR
11.00x20 5x130 ET66.00
17 470 Kč
(716,86 €)
14 438,02 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 11.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 66.00 mm |

9RR
11.00x20 5x130 ET63.00
18 800 Kč
(771,44 €)
15 537,19 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 11.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 63.00 mm |

9RR
11.00x20 5x130 ET63.00
17 470 Kč
(716,86 €)
14 438,02 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 11.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 63.00 mm |


9RR
11.00x20 5x120 ET55.00
17 470 Kč
(716,86 €)
14 438,02 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 11.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 120 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 55.00 mm |


9RR
11.00x20 5x130 ET52.00
17 470 Kč
(716,86 €)
14 438,02 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 11.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 52.00 mm |

9RR
11.00x20 5x130 ET50.00
18 800 Kč
(771,44 €)
15 537,19 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 11.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 50.00 mm |


9RR
11.00x20 5x130 ET50.00
17 470 Kč
(716,86 €)
14 438,02 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 11.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 50.00 mm |

9RR
11.00x19 5x130 ET67.00
13 880 Kč
(569,55 €)
11 471,07 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 11.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 67.00 mm |

9RR
11.00x19 5x130 ET67.00
15 570 Kč
(638,90 €)
12 867,77 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 11.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 67.00 mm |

9RR
11.00x19 5x130 ET67.00
13 880 Kč
(569,55 €)
11 471,07 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 11.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 67.00 mm |

9RR
11.00x19 5x130 ET50.00
15 570 Kč
(638,90 €)
12 867,77 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 11.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 50.00 mm |

9EVO
8.00x20 5x130 ET57.00
Skladem u výrobce
(2 ks)
14 030 Kč
(575,71 €)
11 595,04 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 20" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 130 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 57.00 mm |

9Evolution
8.00x19 5x112 ET19.00
11 020 Kč
(452,20 €)
9 107,44 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 19" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 112 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 19.00 mm |


9Evolution
8.00x18 5x120 ET55.00
9 920 Kč
(407,06 €)
8 198,35 Kč bez DPH
Do košíku
| Šířka kola | 8.00" |
|---|---|
| Velikost kola | 18" |
| Počet děr | 5 |
| Rozteč šroubů | 120 mm |
| Rozteč šroubů 2 | - |
| Zális | 55.00 mm |